„Pyragų diena“ Jurbarko rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje

Jau trečius metus iš eilės Jurbarko rajono savivaldybės viešoji biblioteka prisijungia prie TV3 televizijos ir SEB banko organizuojamo projekto „Išsipildymo akcijos“ iniciatyvos „Pyragų dienos“. Lapkričio 6 d. Viešosios bibliotekos skaitytojai, lankytojai ir svečiai buvo kviečiami pasivaišinti bibliotekininkių keptais pyragais. Pasirinkimo būta ne mažo: nuo keksiukų, tinginių, obuolių pyragų, iki „Angelo ašaros“ ir „Medučio“. Viešosios bibliotekos darbuotojai iškepė net 23 pyragus. Savo keptais pyragais dalinosi Jurbarko Vytauto Didžiojo pagrindinės mokyklos aštuntokės su mokytoja Aušra Rukšiene bei Laura Icikevičienė ir Vilma Venslauskienė. Akcijos metu Viešojoje bibliotekoje surinkta 167,09 Eur., kurie keliaus į „Išsipildymo akcijos“ sąskaitą. 

„Pyragų diena“ vyko ir Viešosios bibliotekos Viešvilės filiale. Tris pyragus iškepė šauni Viešvilės filialo vyresn. bibliotekininkė Vilija Platonovienė. Po pyragą atsinešė lankytojos: Alina Stanevičienė, Raimonda Vaznienė, Irena Oičenkienė, Vilija Čekaitienė bei buvusi Viešosios bibliotekos direktorė Nijolė Masiulienė. Renginio metu surinkta 43 Eur., kurie keliaus į „Išsipildymo akcijos“ sąskaitą.

Saldžios „Pyragų dienos“ aukojimo tradicijos įkvėpti Viešosios bibliotekos Žindaičių filialas bei Jurbarko kultūros centro Žindaičių skyrius lapkričio 11 d. 15 val. organizuoja renginį „Kepsim pyragėlį, pavaišinsim kaimynėlį“. Jo metu bus galima pasivaišinti pyragais ir pasidalinti receptais. Saldūs kepiniai bus nuvežti Jurbarko socialinių paslaugų centro gyventojams.

Similar Posts

Parašykite komentarą