R. Balsevičianės knygų pristatymai Eidintų bibliotekoje

SAM_1125Mūsų kūnas yra gyvas, jam  reikia kuo daugiau  gyvo  maisto, neperdirbto, nesugadinto, tokio, kurį randame gamtoje. Tai vienas biologės, chemikės ir sveikuolės Reginos Balsevičienės patarimų, kuriuos dalijo Eidintų  kaimo bibliotekoje, pristatydama  savo  knygas ,,Gyvenu be vaistų“ ir ,,Dievo vaistas“. Knygose autorė aprašo savo patirtį einant sveikos gyvensenos keliu. Savo patarimais siekia suteikti žmonėms viltį ir pasitikėjimą savo kūno bei gamtos galiomis, kad  kiekvieną naują dieną sutiktume  ne tik be skausmo ir nuovargio, bet ir su dideliu džiaugsmu  bei noru gyventi.

Paklausius knygų autorės subyra nuostata, kad  būti sveikam  reikalauja milžiniškų pastangų  ir savęs ribojimo.

Eidintų kaimo bibliotekininkė  Dana Liekienė