Šaškių turnyras – Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui paminėti

Vasario 15 d. Skuodo rajono savivaldybės R. Granausko viešoji biblioteka ir Savivaldybės administracijos Kūno kultūros ir sporto centras organizavo šaškių turnyrą, skirtą Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui paminėti. Jame žaidė ir Skuodo rajono savivaldybės meras Petras Pušinskas.  Pastarasis turnyro pradžioje, visiems linkėdamas sėkmės, sakė: „Kiekvienas pasirenka, kaip švęsti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmetį. Šaškių turnyras yra puiki proga tai padaryti. Labai džiaugiuosi, kad Skuodo rajone žmonės Lietuvos garbingą sukaktį švenčia įvairiai ir išradingai“.

Šventiniame šaškių turnyre sulaukta 12 žaidėjų. Gaila, kad žaisti šaškėmis atvyko  tik dvi moterys – Sandra Staniutė ir Birutė Strakšytė , o vyrų kategorijoje užvirė arši kova. Džiugu, kad net tris žaidėjai atvyko iš Šačių seniūnijos, o juos atlydėjo Šačių seniūnas Antanas Raudonis.

Vyrų kategorijoje pirmoji vieta atiteko Šačių parapijos klebonui Jonui  Baginskui, antroji – Donatui Valbasui, o trečioji – Juozui Mockui. Visą turnyrą sumaniai vedė ir taškus skaičiavo Skuodo rajono savivaldybės kūno kultūros ir sporto centro direktoriaus Alfonsas Lenkis.

Tai ne paskutinis turnyras bibliotekoje, skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui. Kovo 15 d. vyks šachmatų turnyras, skirtas minėtai progai paminėti.

Šaškių turnyras, skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui paminėti, nebūtų toks sklandus, jeigu nebūtų ir kitų organizacijų bei žmonių, prisidėjusių prie šio renginio organizavimo, todėl tariame didelį AČIŪ rajoniniam laikraščiui „Mūsų žodis“, Šačių seniūnui Antanui Raudoniui ir visiems, kurie neabejingi mūsų šalies praeičiai, dabarčiai ir ateičiai. Tik, būdami išvien ir dirbdami kartu, galime didžiuotis tuo, kas esame.

Skuodo rajono savivaldybės R. Granausko viešosios bibliotekos Skaitytojų aptarnavimo skyriaus informacija