Šilalės bendruomenes subūrė interaktyvus žaidimas „Saugi kaimynystė“

Paskelbus karantiną Šilutės F. Bajoraičio viešojoje bibliotekoje teko laikinai sustabdyti visas veiklas – skaitytojų aptarnavimą, edukacijas, mokymus, renginius. Tad bibliotekininkai dirbo nuotoliniu būdu. Tai, kas turėjo vykti bibliotekos patalpose, nuspręsta perkelti į virtualią erdvę ir tokiu būdu toliau džiuginti savo lankytojus virtualiomis parodomis, nuotraukų konkursais, intelektualiomis viktorinomis.

Įgyvendindama projektą „Iššūkis tau – Žiniasvydis“ (vadovė Sandra Jablonskienė) Šilutės F. Bajoraičio viešoji biblioteka kartu su Tauragės AVPK Šilalės rajono policijos komisariatu pakvietė Šilalės rajono Saugios kaimynystės grupes, bendruomenes priimti iššūkį ir dalyvauti interaktyviame žaidime „Saugi kaimynystė“. Visą savaitę, nuo spalio 30 d. iki lapkričio 5 dienos, buvo galima registruotis ir žaisti interaktyvų Žiniasvydį. Dalyvaujančioms bendruomenėms ir Saugių kaimynysčių grupėms buvo išsiųsta instrukcija su žaidimo taisyklėmis. Dalyvių registracija vyko bendradarbiaujant su Tauragės AVPK Šilalės rajono policijos komisariato bendruomenės pareigūne Rasa Sadauskyte.

Konkurse dalyvavo Obelyno, Požerės, Žadeikių, Didkiemio ir Pajūrio kaimo bendruomenės, Šilalės D. Poškos g. 5 ir 6, Kęstučio g., Upynos miestelio Liepų, Žemaitės, A. Šlapiko g., Pajūralio kaimo Upynės g., Pajūrio miestelio Jūros g. namų Saugios kaimynystės grupės.

Žiniasvydžio nugalėtojus lėmė didžiausias surinktas taškų skaičius, kuris priklausė nuo teisingų atsakymų ir atsakinėjimo greičio. Pirmoji vieta atiteko Aušrai Vaitkienei, atstovavusiai Obelyno kaimo bendruomenę, antroji vieta – Robertai Vaitkutei (Obelyno kaimo bendruomenė), o trečioji vieta – Valentinui Petrošiui (Požerės kaimo bendruomenė). Nugalėtojams ir visoms dalyvavusioms Saugios kaimynystės bendruomenėms prizus perduos Tauragės AVPK Šilalės rajono policijos komisariato viršininkas Audrius Lukošius.

Projektas „Iššūkis tau – Žiniasvydis“ finansuotas Lietuvos kultūros tarybos ir Šilutės savivaldybės.

Akvilė Tamošiūnė