Šimtmečio dūzgės I. Simonaitytės bibliotekoje!

Lietuvai švenčiant šimtmečio jubiliejų, turime unikalią progą susiburti, prisiminti, kas esame ir iš kur esame kilę. Tai – kartą per gyvenimą pasitaikanti proga, kurią tiesiog privalome paminėti ir atšvęsti būdami kartu, tad I. Simonaitytės biblioteka su nekantrumu laukia Jūsų vasario 15 d.!

22.00 šokių vakaras

Šoksim, trypsim, uliavosim –apie Lietuvą dainuosim! Gros Jonas Kavaliauskas ir bičiuliai, taip pat Klaipėdos universiteto studentai su lietuvių liaudies tradicijų žinove doc. Rūta Vildžiūniene.

24.00 Pasitinkam šimtmetį su Tautine giesme

Kviečiame visus įžengti į šimtmetį su tautos laisvės simboliais: vėliava, tautine giesme ir tarpusavio vienybe.

00.15 Performansas „AKTAS“

00.30 Akcija „Lietuviška knyga pasaulyje“

Šiame šimtmetyje griuvo geležinės uždangos ir atsivėrė galimybės keliauti, drauge su mumis keliauja ir lietuviška knyga. Ateik ir pažymėk žemėlapyje vietas, kur keliaudamas skaitei lietuvišką knygą. Akcija vyks iki 2018 m. gruodžio mėn.

00.45 Akcija „Žinutė kitam šimtmečiui“

Kviečiame šio šimtmečio žmones įsiamžinti, paliekant savo pirštų antspaudus ir žinutę, skirtą 2118 metų Lietuvos gyventojams. Kapsulė bus užkasta kovo 11 d. I. Simonaitytės bibliotekos kiemelyje. Antspaudai ir Jūsų žinutės bus renkamos Periodikos skaitykloje nuo vasario 16 d. 00 val. iki kovo 10 d. 19 val.

Renginys nemokamas
Labai maloniai visų laukiame!

Similar Posts

Parašykite komentarą