Skaitymo ir dainuojamosios poezijos konkursas „LIETUVIŠKO ŽODŽIO ŠVIESOJE“

Kviečiame Klaipėdos regiono bibliotekas paskatinti dalyvauti dvyliktajame meninio skaitymo ir dainuojamosios poezijos konkurse „LIETUVIŠKO ŽODŽIO ŠVIESOJE“ Lietuvos gimnazijų ir mokyklų moksleivius, paruošusius lietuvių rašytojų (iki 4 min.) arba dainuojamosios poezijos (iki 4 min.) kūrinį.

Dalyvių registracija vyksta iki š.m. balandžio 27 d. Informaciją siųsti projekto koordinatorei  Inga Norkūnienei, kultūrinės meninės veiklos vadybininkei, el. paštu: i.norkuniene@gmail.com. Nurodyti moksleivio pavardę, vardą, amžių, kūrinį ir jo autorių, dalyvio mokyklą, mokytoją, telefoną, el. pašto adresą. Išsamesnė informacija tel. 8 618 145 06.

Konkurso komisija: KU HUF dekanas prof. Rimantas Balsys, režisierius Sigutis Jačėnas,  KU HUMF docentė aktorė Virginija Kochanskytė, rašytoja Virginija  Rimkaitė, aktorius ir dainininkas Vytis Šimelionis, žurnalistas ir autorinių dainų atlikėjas Karolis Rupkus.

Konkursas vyks gegužės 3 d. 11.00 val. Mažojoje Auloje (Klaipėdos universiteto miestelis, Herkaus Manto g. 84, pastatas su laikrodžio bokštu).

Laureatų apdovanojimas ir koncertas „Lietuviško žodžio šviesoje“  vyks gegužės 10 d. 11.00 val. Klaipėdos apskrities I. Simonaitytės  viešosios bibliotekos Gerlacho palėpėje.

Projekto vadovė – Virginija Kochanskytė, aktorė, režisierė, KU HUMF BFK docentė, UNICEF Geros Valios ambasadorė.

Projekto partneriai: dienraštis „Vakarų ekspresas“, Klaipėdos Universitetas, Klaipėdos apskrities I. Simonaitytės viešoji biblioteka, UAB „Promo Plius“, dailės studija „Guboja“, Klaipėdos miesto savivaldybės administracijos ugdymo ir kultūros departamento švietimo skyrius.

Projekto draugai:  VšĮ „Vieno aktoriaus teatras“, Klaipėdos dramos teatras, Klaipėdos valstybinis muzikinis teatras, S.  Jokužio leidykla – spaustuvė,  leidykla „Druka“.