Skelbiamas konkurso „Žodis apie Neringą“ nugalėtojas

konkursas

Dėkojame visiems, teikusiems paraiškas Klaipėdos apskrities viešosios I. Simonaitytės bibliotekos skelbtam Stipendijos ir rezidencijos konkursui. Atlikus pateiktų paraiškų vertinimą ir susumavus rezultatus, Stipendijos ir rezidencijos konkurso nugalėtoju pripažintas rašytojas Laurynas Katkus.

Sveikiname!

Laurynui Katkui bus skirta 500.00 eurų dydžio stipendija ir rezidavimas Klaipėdos apskrities viešosios Ievos Simonaitytės bibliotekos Tarptautiniame rašytojų ir vertėjų centre Nidoje (Skruzdynės g. 9), laikotarpiui nuo rugsėjo 16 d. iki spalio 15 d.

Rezidavimo metu rašytojas turės sukurti esė žanro kūrinį apie Neringos kraštą bei surengti keletą savo kūrybos vakarų miesto bendruomenei. Taip pat rašytojas bus kviečiamas pristatyti savo kūrybą VII Klaipėdos knygų mugėje, spalio 3-5 dienomis.

Klaipėdos apskrities viešosios Ievos Simonaitytės bibliotekos informacija