„Smagėnū monkštuo“ – kietas niekieno neįveiktas „riešutėlis“ Skuode

Gegužės 3 d. vakarą Skuodo rajono savivaldybės R. Granausko viešoji biblioteka, bendradarbiaudama su Skuodo atviro jaunimo centru, surengė proto kovų žaidimą „Smagėnū monkšta“, kuris vyko Skuodo atviro jaunimo centre. Šis žaidimas papildė Europos jaunimo savaitės renginių pynę.

Žaidime dalyvavo net šešios jaunimo komandos: Skuodo rajono savivaldybės vaikų ir moksleivių tėvų asociacijos komanda „Šviesios galvos“, Lietuvos moksleivių sąjungos Skuodo rajono mokinių savivaldų informavimo komanda „ SMSIC“, Jaunųjų konservatorių lyga „JKL“, Veiklių mamų klubo komanda „Dėdėlē mondri komanda“, Bartuvos progimanzijos moksleivių komanda „RANDOM“, Skuodo atviro jaunimo centro komanda „Rast ne paskotėnē“.

Žaidimas buvo sudarytas iš penkių teminių turų po 10 klausimų. Žaidimo vedėjui paskelbus turo temą ir paeiliui garsiai perskaičius dešimt klausimų, kiekviena komanda aptarusi ir sugalvojusi tiksliausią ir logiškiausią atsakymą, užrašė jį ant atsakymų lapelio. Turo pabaigoje komanda lapelį atnešė žaidimo vertinimo komisijai, kuri per trumpą pertraukėlę apibendrinusi atsakymus, paskelbė jų rezultatus. Ir taip vyko penkis kartus iš eilės, kol paaiškėjo turnyro nugalėtojai.

Geriausiai sekėsi Veiklių mamų klubo komandai „Dėdelē mondri komanda“, jie surinko net 27 balus iš 50 galimų, nuo jų nedaug teatsiliko Jaunųjų konservatorių lygos komanda „JKL“ gaudama 25,5 balo, o trečioji vieta atiteko Skuodo rajono savivaldybės vaikų ir moksleivių tėvų asociacijos komandai „Šviesios galvos“, surinkusiai 21 balą.

Visoms komandoms klausimas: „Kokio garsaus žmogaus biografija yra išleista lietuviškai pavadinimu „100 proc. oficialu. Pirmas žingsnis į amžinybę: mano istorija“ tapo tuo kietuoju riešutėliu, kurio niekam nepavyko „perkrimsti“. O atsakymas buvo iki skausmo paprastas – Džastino Biberio (Justin Bieber).

Žaidimo dalyviai džiaugėsi turiningai praleidę laisvalaikį, o organizatoriai kvietė visus toliau „treniruotis“ ir vėl žaisti kitame sezone, kuris planuojamas rudenį.

Skuodo rajono savivaldybės R. Granausko viešosios bibliotekos Skaitytojų aptarnavimo skyriaus informacija