Socialiai atsakingos veiklos nauda I. Simonaitytės bibliotekos skaitytojams

Klaipėdos nafta

I. Simonaitytės biblioteka džiaugiasi, galėdama papildyti bibliotekos fondus 206 naujomis knygomis, kurias įsigijo, gavusi AB „Klaipėdos nafta“ paramą – jau kelerius metus iš eilės AB „Klaipėdos nafta“ išlieka ištikima bibliotekos partnere.  Švietimas ir kultūra yra viena iš bendrovės socialinės atsakomybės krypčių.

2018 m. AB „Klaipėdos naftos“ parama sudarė apie 8 % visų bibliotekos fondų atnaujinimui skirtų biudžetinių lėšų. Todėl bendrovės indėlis itin svarus, tenkinant įvairaus amžiaus, socialinės padėties ir išsilavinimo žmonių skaitymo poreikius.

I. Simonaitytės bibliotekos fondą sudaro apie 1 mln. dokumentų egzempliorių. Tarp jų skaitytojai gali rasti gausybę grožinės literatūros, periodinių leidinių, prisijungti prie straipsnių bei aukštųjų mokyklų katalogų, duomenų bazių, bibliotekoje galima apžiūrėti memelenderių (Klaipėdos krašto gyventojų po karo pasitraukusių į Vokietiją) archyvą.