Startuoja nauja Klaipėdos regiono bibliotekų svetainė

Mieli bibliotekininkai, turime jums dvi žinias: vieną liūdną, kitą – džiugią. Pradėkime nuo liūdnos. Šis Klaipėdos regiono bibliotekų tinklaraštis jau paseno ir savo atgyveno, tad tenka su juo atsisveikinti. Daugiau nei KLAVB informacijos, nei jūsų straipsnių čia nebetalpinsime. Tačiau neišsigąskite, visa informacija išliks prieinama – senajame tinklaraštyje galėsite apsilankyti bet kada.

Dabar metas džiugiai žiniai! Startuoja graži, moderni, atnaujinta Klaipėdos regiono bibliotekų svetainė. Taraaammm! Nuo šios dienos įvairias naujienas, metodines rekomendacijos, žinias apie planuojamus mokymus ir kitą bendradarbiavimo informaciją talpinsime adresu: https://www.klavb.lt/-regionas .

Kviečiame apsilankyti, panaršyti ir su mumis pasidžiaugti naujais Klaipėdos regiono bibliotekininkų namučiais. Kaip ir anksčiau, lauksime jūsų projektų pristatymų, renginių aprašymų bei kito gėrio, kuriuo norite ir galite pasidalyti su Klaipėdos regiono bibliotekininkais. Ačiū už bendradarbiavimą!

Rasa Milerienė

Vyriausioji metodininkė