Susitikimas su Gabrieliumi Liaudansku – Svaru

Jurbarko viešojoje bibliotekoje tęsiasi projekto „Rašytojai ir jaunieji iliustruotojai bibliotekoje“ renginiai. Rugsėjo 26 d. svečiavosi hip hopo grupės G&G Sindikatas įkūrėjas, dainų kūrėjas, įvairių socialinių projektų, Nacionalinės ekspedicijos dalyvis Gabrielius Liaudanskas – Svaras. Į susitikimą susirinko įvairaus amžiaus auditorija – nuo paauglių iki garbaus amžiaus žmonių. Svečias visiems turėjo ką pasakyti – jaunimui buvo įdomu išgirsti apie gyvenimo kelio paieškas, kūrybą, apie tai, kokią įtaką turi sutinkami žmonės. Vyresniesiems buvo smalsu sužinoti, ar G. Liaudanskas – Svaras domisi politika, klausinėjo apie Nacionalinę ekspediciją. Atsakydamas į klausimą, ką galėtų patarti jaunuoliams, besirenkantiems gyvenimo kelią, Svaras sakė: „Aš, manau, ir pats savęs dar neatradau. Recepto nėra. Tik prieš priimant sprendimus, reikia žvilgtelėti bent porą žingsnių į priekį – kur tas sprendimas veda“.

Svečias skatino kuo daugiau skaityti, nes daug patirties ir išminties galima rasti knygose. Svaras skaito nuolat, jo namuose sukaupta didžiulė biblioteka.

Projektą remia Lietuvos kultūros taryba, Jurbarko rajono savivaldybė, UAB DK statyba

Jurbarko viešosios bibliotekos informacija