2016 m. Tauragės rajono savivaldybės B. Baltrušaitytės viešosios bibliotekos PROJEKTAI

PROJEKTAS „Jaunojo inžinieriaus laboratorija“
Projekto tikslas
– Sukurti techninę materialinę bazę bei parengti žmogiškuosius išteklius paklausių jaunimo neformaliojo ugdymo veiklų vykdymui Tauragės apskrities bibliotekose: techninių kūrybinių bei verslumo gebėjimų vystymui per 3D modeliavimo, elektronikos programavimo, inovacijų vadybos užsiėmimus.
Projekto trukmė: 2015 m. gegužės mėn. – 2016 m. birželio mėn.
Projektą remia: Bibliotekos pažangai 2; Lietuvos Respublikos kultūros ministerija; Tauragės verslininkų asociacija ,AB Lesto, Šilalės viešoji biblioteka, Tauragės radijas, Tauragės kabelinė televizija, laikraštis „Tauragės žinios“, laikraštis „ Tauragės kurjeris“.
Projekto partneriai: Šilalės viešoji biblioteka, AB Lesto, Tauragės verslininkų asociacija, Tauragės jaunųjų programuotojų mokykla.
Trumpas projekto pristatymas: Projektas sprendžia jaunimo užimtumo ir verslumo skatinimo trūkumo problemas Tauragės apskrityje ir regione. Įgyvendinant edukacinio pobūdžio projektą „Jaunojo inžinieriaus laboratorija“ sukurta techninė ir materialinė bazė, bei parengti žmogiškieji ištekliai paklausios jaunimo neformaliojo ugdymo veiklos vykdymui Tauragės apskrities regiono bibliotekose: jaunųjų inžinierių gebėjimų ugdymui per 3D modeliavimo, elektronikos programavimo užsiėmimus bei verslumo skatinimui, suteikiant jiems inovacijų vadybos žinių.