BIBLIOTEKOS

KLAIPĖDOS REGIONO BIBLIOTEKŲ TINKLARAŠTIS

BIBLIOTEKOS

Tinklalaidė „Bibliotekininkas ieško atsakymo“ – ne tik bibliotekininkams

Karantino laikotarpis daugeliui bibliotekų suteikė galimybes įgyvendinti ilgai brandintas idėjas, kurioms vis pritrūkdavo laiko ar įkvėpimo dirbant įprastu ritmu. Šiuo neįprastu metu viena iš tokių idėjų pradėta įgyvendinti Klaipėdos apskrities viešojoje I. Simonaitytės bibliotekoje. Tinklalaidėje „Bibliotekininkas ieško atsakymo“ nagrinėjamos bibliotekų aktualijos bei skatinamos diskusijos įvairiomis temomis. Kartu ieškoti atsakymų kviečiami įvairių sričių specialistai.

„Bibliotekininkas ieško atsakymo“ – tai laida smalsiems bibliotekų lankytojams ir bibliotekininkams, keliantiems klausimus ir turintiems į juos atsakymus, tiek skaitantiems knygas, tiek vietoje jų dažniau besirenkantiems kino filmus. Laidoje tęsiame bibliotekų koridoriuose skambėjusius pokalbius ir diskusijas, kuriais atveriame ne kiekvienam matomus bibliotekų veiklos užkulisius ir įdomybes. Malonaus klausymo!

Pirmas epizodas „Ką dirba bibliotekininkai visą dieną?“

Pašnekesio dalyviai: Klaipėdos apskrities viešosios I. Simonaitytės bibliotekos edukatorė Viktorija Žilinskaitė ir vyr. metodininkas elektroninių paslaugų administravimui Marius Apulskis

Antras epizodas „Kaip keičiasi šiandienos bibliotekos?“

Pašnekesio dalyviai: Klaipėdos apskrities viešosios I. Simonaitytės bibliotekos edukatorė Viktorija Žilinskaitė ir bibliotekos direktorė dr. Laura Juchnevič.

Tinklalaidė įrašyta Klaipėdos apskrities viešosios I. Simonaitytės bibliotekos Edukacinėje erdvėje.

Turite klausimų, pastebėjimų ar pasiūlymų? Susisiekime – erdve@klavb.lt

Parašykite komentarą