BIBLIOTEKOS

KLAIPĖDOS REGIONO BIBLIOTEKŲ TINKLARAŠTIS

BIBLIOTEKOS

Tradicinės šachmatininkų varžytuvės Skuode

Kaledinio_sachmatu_turnyro_dalyviai_Skuodas

Gruodžio 21 d. Skuodo rajono savivaldybės R Granausko viešojoje bibliotekoje vyko ketvirtasis tradicinis kalėdinis R. Granausko šachmatų turnyras, kurį organizavo Skuodo rajono savivaldybės R. Granausko viešoji biblioteka ir Skuodo rajono savivaldybės administracijos Kūno kultūros ir sporto centras.

Šiemet turnyre dalyvavo 9 žaidėjai. Džiugu, kad šį – tradiciškai susirenkantį šachmatininkų būrį papildė jauni žaidėjai – Rimvydas Skališius, Mantas Savickas ir Martynas Kiltinas. Taip pat turnyre žaidė Skuodo globos namų atstovas Adil Karnak. Jis atvyko su visa palaikymo komanda. Tikimės jį matyti ir ateityje vyksiančiuose šachmatų turnyruose.

Pirmoji vieta atiteko jaunam 22 metų žaidėjui Rimvydui Skališiui, antroji vieta teko Donatui Valbasui, trečioji – Juozui Bertašauskiui. Visą turnyrą sumaniai vedė ir taškus skaičiavo Donatas Valbasas. Jis gali džiaugtis, kad ir jo ugdytiniai įsitraukė į žaidimą ir jėgas išbando su šios srities  entuziastais.

Jau tradicija tampantis kalėdinis  R. Granausko šachmatų turnyras ne tik sutraukia Skuodo rajono šachmatų entuziastus, bet ir prisideda  prie R. Granausko atminimo įamžinimo Skuodo krašte. Garbusis rašytojas iki pat mirties nesiskyrė su šachmatų lenta. Paskutiniais metais daugiausiai žaisdavo kompiuteriu.

Kalėdinis_R. Granausko_šachmatų turnyras_Skuode

Skuodo rajono savivaldybės R. Granausko viešosios bibliotekos Skaitytojų aptarnavimo skyriaus informacija

Parašykite komentarą