Tyrimo, apie uostamiesčio kultūros vertinimą, pristatymas

img_2147Kovo 2 d. Klaipėdos apskrities I. Simonaitytės viešojoje bibliotekoje svečiavosi KU Socialinių pokyčių studijų centro direktorius Liutauras Kraniauskas, kuris bibliotekos darbuotojams pristatė tyrimą „Klaipėdos miesto gyventojų apklausa apie miesto kultūrinį gyvenimą ir gyventojų kultūrinius poreikius“ . Tyrimas buvo atliekamas 2016 m. rugsėjo 26 – spalio 27 d. nustatant Klaipėdos miesto gyventojų dalyvavimą miesto kultūriniame gyvenime, bei su tuo susijusius jų kultūrinius poreikius. Iš viso buvo apklausti 609 Klaipėdos gyventojai.
Daugelis Klaipėdoje veikiančių kultūros įstaigų ir jų organizuojami renginiai vertinami palankiai. Norime pasidžiaugti, jog tie, kas lankėsi įvairiausiuose renginiuose, palankiausiai atsiliepia apie Jūrų muziejų, I. Simonaitytės biblioteką ir „Švyturio“ areną.
47,1 proc. apklaustų miestiečių teigia, kad Klaipėdos kultūrinis gyvenimas visiškai patenkina jų poreikius. Labai džiaugiamės tyrimo duomenimis ir toliau stengsimės išlikti tarp lyderiaujančių.