Vasario 16-osios minėjimas Eidintų bibliotekoje

SAM_1074Lietuvos valstybės atkūrimo dienai Vasario 16-ajai, Eidintų kaimo bibliotekoje vyko popietė ,,Tu tokia brangi…“. Organizuota kartu su Batakių kultūros namų darbuotoja V.Laugaliene ir Norkiškės kaimo bibliotekininke R.Šeštokiene. Popietės tematika 1918 -1940 metų laikotarpis. Šventę pradėjo mažieji bibliotekos lankytojai 1921- 1925 metų Maironio, Vaidilos Ainio, Kazio Binkio eilėraščių posmais. Visi susirinkusieji, SAM_1072vadovaujami V.Laugalienės dainavo tarpukario Lietuvos dainas, o jas keitė R.Šeštokienės skaitomi Salomėjos Neries ir Liudo Giros 1920-1930 metų eilėraščiai. Popietės metu eksponuota paroda ,,1918 -1940 metų akimirkos…“ tai fotografijos su to laikmečio žmonių gyvenimo vaizdais. Pasibaigus renginiui visi pavaišinti naminiu sūriu ir Smetoniška gira.

Eidintų kaimo bibliotekininkė Dana Liekienė