Vasaros skaitykla Skuodo miesto parke

Skuodo rajono savivaldybės R. Granausko viešoji biblioteka pirmą kartą pakvietė skuodiškius vasaros metu užsukti į Skuodo parką, šalia fontano, kur nuo birželio 16 dienos atidaryta vasaros skaitykla. Užsukus į vasaros skaityklą pirmadieniais – penktadieniais nuo 13 iki 17 valandos, visada galima rasti įdomios veiklos visai šeimai. Galima paskaityti laikraščių bei žurnalų, skaitytojams išduodamos knygos, vyksta įvairūs edukaciniai užsiėmimai su stovyklaujančiais ir šiaip į skaityklą užsukančiais vaikais, galima naudotis Wi-Fi internetu. 

Birželio 18 d. jaunieji skaitytojai buvo pakviesti į kūrybos dirbtuvėles „Boružėlė septintaškė“. Jose mokytąsi origami technika lankstyti boružėlę, o vėliau ją dekoruoti. 

Birželio 22 d. įvyko užsiėmimas „Ebru menas – tapyba ant vandens“, kuriame dalyvavo gausus būrys stovyklautojų iš Skuodo bendruomeninių šeimos namų. Kiekvienas turėjo galimybę išbandyti šią techniką, išlieti emocijas, pabūti ramiai gamtoje, pajusti vandens ir spalvų pojūčio terapiją.

Lyjant suplanuotos vasaros skaityklos veiklos perkeliamos į biblioteką kaip pvz. liepos 2 d. parke turėjęs vykti edukacinis užsiėmimas „Panaudok popierių dar kartą“ persikėlė į Meno, kalbų ir interneto skaityklą. Kūrybinėse dirbtuvėse dalyvavo Skuodo bendruomeninių šeimos namų stovyklautojai, kurie norėjo sužinoti ir išmokti, kaip perdirbti seną, nenaudojamą popierių. Kūrybinių dirbtuvių metu, dalyviai išmoko seną, sugadintą, nenaudojamą biuro popierių perdirbti ir pasigaminti naują, unikalų, įdomių faktūrų popierių, kurį galima toliau panaudoti: kurti originalias dekoracijas, atvirutes, kvietimus, lankstinukus ir pan. 

Vasara dar tik įpusėja, todėl ir veiklos vasaros skaitykloje netrūksta. Bibliotekininkės vis paruošia įvairiausių užsiėmimų, viktorinų. Juk viskas čia dera: knygos, žurnalai, laikraščiai, edukaciniai užsiėmimai, čia pat saulės voniomis besimėgaujančios antys, atplaukiančios gulbės, saloje besiganantys žirgai.

Biblioteka siūlo laisvalaikį su knyga ar spaudos leidiniu, turiningą laiką gražioje miesto vietoje, gamtos apsupty.

Skuodo rajono savivaldybės R. Granausko viešosios bibliotekos informacija

Similar Posts

Parašykite komentarą