Viktorina „Aš didžiuojuosi savo kalba“

Apdovanojimas

Vasario 27 dieną Palangos miesto savivaldybės viešojoje bibliotekoje vyko viktorina „Aš didžiuojuosi savo kalba“, kurioje dalyvavo V. Jurgučio pagrindinės mokyklos ir Palangos „Baltijos“ pagrindinės mokyklos ketvirtokai kartu su mokytojomis Aurelija Žaromskiene ir Danguole Jančiene.

Palangos viešoji biblioteka jau trečius metus iš eilės mini tarptautinę gimtosios kalbos dieną ir ta proga kviečia moksleivius pasitikrinti lietuvių kalbos žinias. Šiemet į viktorinos klausimus, susijusius su lietuvių kalba, atsakymų ieškojo net 8 komandos. Viktorina buvo sudaryta iš trijų dalių: lietuvių kalbos užduočių, literatūros užduočių, o trečiojoje viktorinos dalyje komandos sprendė kryžiažodį. Labiausiai galvas teko pasukti bandant įveikti literatūros užduotis. Po atkaklios kovos nugalėtoja tapo komanda „LTU Team“ (65 taškai), kurią apdovanojo Palangos miesto savivaldybės kalbos tvarkytoja Vaiva Milončiūtė. Antrąją vietą užėmė komanda „Signatarų vaikai“ (64 taškai), o 3 vieta dalinosi net dvi komandos: „Super lietuviai“ (60 taškų) ir „Doniuko fanai“ (60 taškų).

Dėkojame Palangos „Baltijos“ pagrindinės mokyklos ir V. Jurgučio pagrindinės mokyklos mokytojoms už puikias mokinių žinias ir sveikiname nugalėtojus!

Palangos viešosios bibliotekos informacija