Virtualūs knygų pristatymai Skuodo rajono savivaldybės R. Granausko viešojoje bibliotekoje

Nuo lapkričio 3 dienos iš Skaitytojų aptarnavimo skyriaus antradieniais 14.00 val. internete pradėti transliuoti virtualūs tiesioginiai knygų pristatymai „Susipažinkime iš arčiau“.

Knygas gyvai pristatinėja bei ištraukas iš jų žemaitiškai paskaitinėja skyriaus vyresnysis bibliotekininkas Edmundas Untulis. Pirmajame reportaže buvo pristatyta žemaitiškų skaitinių knyga jaunimui „Blezdingas prasklēd žėidus“. Paskui atėjo eilė italų, prancūzų, latvių autorių knygų pristatymams. Lapkričio 24 d. tiesioginėje transliacijoje „Romualdo Granausko literatūriniais keleliais…“ buvo pristatytos šio autoriaus knygos. Sekančioje laidoje, vyksiančioje gruodžio 1 dieną, bus pristatomos kelios literatūrinės Nobelio premijos laureatų knygos. Šios tiesioginės transliacijos yra populiarios skaitytojų tarpe ir sulaukia nemažai jų dėmesio. Primename, kad jas galima matyti visoje šalyje, tad tarp transliacijos gerbėjų yra ne tik skaitytojai iš kitų šalies kampelių, bet ir profesionalūs rašytojai, kurie jau spėjo susidomėti šia skuodiškių internete pateikiama naujove. Transliacijas arba jų įrašus galite stebėti prisijungę prie https://www.facebook.com/granauskobiblioteka/. Tad iki malonių susitikimų!

Skuodo rajono savivaldybės R. Granausko viešojoje bibliotekos Skaitytojų aptarnavimo skyriaus informacija