Virtualus susitikimas su Sigute Ach

Pagėgių savivaldybės Vydūno viešoji biblioteka kviečia įvairaus amžiaus vaikus į virtualų susitikimą ir literatūrinę-kūrybinę edukaciją su rašytoja, dailininke, knygų iliustruotoja Sigute Ach. Renginys organizuojamas, įgyvendinant projektą „Išlaisvink kūrybinį genijų!”. Projektas dalinai finansuojamas Lietuvos kultūros tarybos ir Pagėgių savivaldybės administracijos lėšomis.

Projekto „Išlaisvink kūrybinį genijų!“ tikslas – organizuoti ir įgyvendinti edukacinių-kūrybinių-literatūrinių renginių ciklą, sukuriant naujas edukacijas bibliotekoje. Pasitelkiant naujas, inovatyvias meninės išraiškos priemones, tokias kaip šviesos molbertai ir šviečiantys smėlio staliukai. Jų pagalba bus lavinami vaikų meniniai kūrybiniai gebėjimai, ugdoma meninė saviraiška, vykdomas vaikų užimtumas, bei padidintas kultūros paslaugų prieinamumas socialinės atskirties gyventojų grupėms.