Virtualus susitikimas su vaikų rašytoja Gaja Guna Ekle

Lapkričio 18 d. Šilutės Fridricho Bajoraičio viešojoje bibliotekoje vyko literatūrinis susitikimas su vaikų literatūros eksperte, knygos „Brolis, kurio nereikėjo“ autore Egle Baliutavičiūte (Gaja Guna Ekle).

Renginys surengtas vykdant F. Bajoraičio viešosios bibliotekos projektą „Literatūriniai dialogai kitaip“, finansuotą Lietuvos kultūros tarybos. Projektas užtikrina kūrėjų įdarbinimą iškilus fiziniams kultūros ir meno paslaugų teikimo apribojimams.

Tai kaip tik tas laikas, kuomet dėl šių apribojimų ir teko susitikimą surengti tiesioginės transliacijos būdu. Viešnia virtualiu būdu jauniesiems skaitytojams papasakojo apie savo, kaip kūrėjos, kelią. Ji kalbėjo apie tai,  kaip gimsta knygos, skaitė kūrybos ištraukų ne tik iš išleistos knygos, bet ir iš knygos, kuri jau yra leidykloje ir kitų metų pradžioje bus išleista.

Virtualaus susitikimo metu autorė pristatė 2016 m. labdaros ir paramos fondo „Švieskime vaikus“ išleistą apysaką „Brolis, kurio nereikėjo“, kurios rankraštis buvo nominuotas antra vieta Nacionaliniame vaikų literatūros konkurse. Knyga dalyvavo „Metų knygos rinkimuose“, o 2018 ir 2019 m. pateko į skaitomiausių vaikų knygų dešimtuką Lietuvos bibliotekose.

Daugiau informacijos sužinosite platformoje: https://youtu.be/J-HxqnytxGA.

Vita Gerulienė,

Šilutės Fridricho Bajoraičio viešosios bibliotekos