Ypatinga naktis Kretingos rajono savivaldybės M. Valančiaus viešojoje bibliotekoje

dsc09162Paskutinį žiemos mėnesį, kai norisi jaukumo ir šilumos Kretingos rajono savivaldybės M. Valančiaus viešoji biblioteka, pirmą kartą Kretingos jaunimą nuo 14 iki 20 m. pakvietė į filmų naktį. Praleisti naktį bibliotekoje susirinko 25 dalyviai. Vyresn. bibliotekininkė darbui su jaunimu Brigita Barkauskaitė apgailestavo, kad dėl mažų patalpų į renginį negalėjo priimti visų užsiregistravusių. Jų buvo apie pusšimtis.

Filmų nakties dalyviai apsirengę reperių ir rokerių stiliumi dalyvavo fotosesijoje, bibliotekos mini foto studijoje. Penktadienio vakarą dalyviai buvo suskirstyti į komandas ir žaidimų bei įvairių užduočių forma vyko susipažinimas. Jaunimas ruošėsi komandų prisistatymams, šoko, dainavo karaokė, žiūrėjo filmus, diskutavo, parodijavo muzikos atlikėjus ir linksmai bei prasmingai leido laiką. Dalyviai sukūrė ypač šiltą ir jaukią atmosferą, kuri tvyrojo ore visos nakties metu.

Filmų naktį bibliotekoje padėjo organizuoti savanoriai: Kamilė Klapatauskaitė, Donatas Petrikauskas, Karolina Paulauskaitė, Karolina Nomgaudytė, Ramunė Kairytė, Kristina Butkutė, Gintarė Snapaitė. Jaunimas aktyviai prisidėjo prie renginio organizavimo: paruošė programą, pasiskirstė kas už ką atsakingas ir stengėsi sukurti bibliotekoje jaukią aplinką. „Suorganizuoti renginį pavyko didžiulio jaunimo noro, savanorių pagalbos dėka“ – kalbėjo vyresn. bibliotekininkė darbui su jaunimu Brigita Barkauskaitė. Visus filmų nakties dalyvius vaišino Kretingos rajono savivaldybės tarybos narys Antanas Kalnius, parėmęs įvairiais saldumynais.

Inga Tirevičiutė
Kretingos rajono savivaldybės
Valančiaus viešosios bibliotekos
Vyresn. bibliotekininkė projektinei veiklai ir atstovavimui