Žūklės varžybos skirtos rašytojui R. Granauskui atminti

Liepos 10 d. nuo 9 val. ryto žvejai rinkosi Mosėdžio miestelyje į 2-asias varžybas skirtas atminti rašytoją Romualdą Granauską, nes jis buvo didelis žvejybos mėgėjas.

Iš viso susirinko 14 dalyvių, dviem daugiau negu praėjusiais metais. Šių varžybų neaplenkė ir kaimynai iš Latvijos Respublikos, todėl galima teigti jog vyko tarptautinės varžybos.

Varžybas atidarė ir sveikinimo žodį tarė šių varžybų organizatoriai: Mosėdžio seniūnijos seniūnė Jolanta Ažondenienė, Skuodo rajono savivaldybės R. Granausko viešosios bibliotekos direktorius Jonas Grušas, bei varžybų vyr. teisėjas, Skuodo rajono savivaldybės Kūno kultūros ir sporto centro direktorius Antanas Donėla.

Prasidėjusios varžybos vyko 3,5 valandos buvo žvejojama viena plūdine meškere su vienu kabliuku ir natūraliais masalais bei jaukais.

Daugiausia žuvies sugavo ir 1-ąją vietą iškovojo Girtas Ločmelis iš Latvijos- 2830 g., 2-ą vietą Vitalijus Pervovas sugavęs 2560 g. , o 3-ią vietą Dainius Viršilas 1920 g. Laimėtojams buvo įteiktos Skuodo rajono savivaldybės Kūno kultūros ir sporto centro taurės ir Skuodo rajono savivaldybės R. Granausko viešosios bibliotekos prizai bei diplomai.

Taip pat prizų įsteigė ir R. Simučio  prekybos įmonė, jais apdovanoti: vyriausias varžybų dalyvis Arvydas Jonkus, jauniausias dalyvis Eduardas Pervovas, 4-oje vietoje likęs Darius Urbonas, bei vienintelė dalyvė moteris Milda Gedgaudienė.

Iš viso buvo sugauta 12 kg. 335 g. žuvies. Varžybas stebėjo nemažas būrys dalyvių palaikymo komandos, bei daug žiūrovų. Varžybų dalyvių pageidavimas, kad kitais metais žūklės varžybos būtų rengiamos šeštadienį –  bus įgyvendinama.